Skip links

Hakkımızda

Danışmanlık ve seçkin ürünlerimizle sizi bir adım öne taşıyoruz.

Müşavirlik Hizmetleri Csh Enerji

Bizi Tanıyın

Sizinle Birlikte Büyüyoruz: Bizi Tanıyın

CSH Enerji olarak, işletmelerin başarıya ulaşması için uzmanlıkla hizmet veriyoruz. İş dünyasının karmaşıklığı ve rekabetin yoğunluğu içinde, müşterilerimize özelleştirilmiş çözümler sunarak onların büyüme ve gelişme yolculuklarında bir adım önde olmalarını sağlıyoruz.

Müşteri odaklı yaklaşımımızla, ihtiyaçlarınızı anlamak ve işletmenizin benzersiz gereksinimlerine uygun çözümler üretmek için titizlikle çalışıyoruz. İşbirliği ruhuyla hareket ederek, sizinle güçlü bir ortaklık kurarak hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Uzman danışmanlarımız, geniş sektörel bilgi birikimi ve deneyimiyle donanmıştır. İnşaat, enerji, finans, sağlık, perakende ve daha birçok sektördeki projelerde başarıyla yer aldık. Sektöre özgü ihtiyaçlarınızı anlamak ve en uygun çözümleri sunmak için sürekli olarak sektör trendlerini takip ediyoruz.

2.0%
Ortalama Artış

Bizimle çalışmaya başlayan markalarımızda yakaladığımız artış oranı.

1.1x
Dönüşüm Oranı

Müşterilerimizle yakaladığımız dönüşüm oranımız.

Vizyonumuz

Sektörü yakından takip eden, hizmet verdiği firmalara danışmanlık desteği vererek doğruya teşvik eden, ürün gamını sürekli geliştiren, çağdaş bir firma politikası ile çalışanlarını müşterileri ve tedarikçileri ile bütünleştirmeyi amaçlayan, uluslararası kalite standartları ve imajına sahip Endüstriyel Fabrika, İnşaat ve Taahhütçü firmalarına malzeme ve proje desteği ile kazandıran, doğru projelere imza atarak ülke ekonomisine katkıda bulunan bir şirket yapısı ile yurt içinde saygın bir firma konumuna gelmektir.

5

Yıllık Deneyim

Misyon💡

Proje desteği ve teknik danışmanlık yaparak, hizmet anlayışını bir üst kademeye taşımak, Tecrübemize dayanarak müşterilerinin tüm malzeme ihtiyacını en uygun fiyatlar ile karşılama, Firmalarımızın projelerinde, şantiyeye ait ihtiyacı olabilecek mekanik malzemelerinin tek bir tedarikçiden sağlama kolaylığı, Tüm ürünler ilgili depo stoğu bulundurarak hızlı ve anında talebe cevap verebilme gücüne sahip olma, Üretici firmalar ile bağlarını kuvvetlendirip firmalarına mali desteğini sağlamak, v.b. hizmetler ile sektörün anlayışını değiştirerek devamlı büyüyen yapısını hiç bozmadan çalışmaktır.

İşbirliklerimiz

Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerez bilgilerini kullanır.
Keşfet
Kaydır